Wtyczka – zakłady w grze on-line

Data dodania: 20 sierpnia 2013

Witam, szukam osoby, która pomoże mi w stworzeniu wtyczki dla WordPressa (jeśli takie rozwiązanie, o którym napiszę da się efektywnie zrealizować w ramach tego CMS’a) najogólniej mówiąc parującej osoby chętne do rywalizacji. Spróbuję opisać zadania tej wtyczki z perspektywy jej potencjalnego użytkownika. Spisałem sobie całą specyfikacje jak miałoby to wyglądać ale chcę się ograniczyć tylko do danych koniecznych dla rozpatrzenia tej oferty. Jeśli będzie zainteresowanie, wszystkie niejasności będę w stanie wytłumaczyć. Chodzi mi o ocenę czy da radę to zrealizować.

Jestem użytkownikiem piłkarskiej gry komputerowej/konsolowej. Moim zadaniem jako gracza jest stworzenie doskonałej drużyny a w tym celu mam karty z zawodnikami i wirtualną walutę monety. Mogę grać mecze on-line w grze z losowym zawodnikiem, zdobywając w ten sposoby monety za które mogę kupić lepsze karty na wirtualnym rynku. Jednak po pewnym czasie taka gra nudzi się i tu zaczyna się rola wtyczki.

Gracz rejestruje się na stornie podając platformę na jakiej gra. Z naszej strony wykupuje punkty równe wirtualnej walucie – monetom w grze, którą może się zakładać. Wybiera odpowiednią sumę za, którą chce zagrać mecz. Skrypt paruje go z przeciwnikiem, i dostaje jego dane konieczne do rozegrania meczu. Przeciwnicy grają mecz na konsoli lub PC. Wracają na stornie podają wynik i zwycięzcy jest przyznawana odpowiednia ilość punktów za wygraną. Po uzbieraniu odpowiedniej sumy punktów użytkownik może je wypłacić.

Do zrobienia ze strony technicznej jest:
1.Edycja panelu rejestracji do wymaganych danych.
2.Panel wykupu punktów na stornie – za pomocą transakcje on-line.
3.Panel zakładu i dobierania przeciwnika, wpisania wyniku meczu.
4.Funkcja punktów – dodawania/odejmowania – przyznawania/wypłacania etc.
5.Statystki wygranych/przegranych w profilu graczy i ogólnie.

Czego oczekuję:
1. Bezpieczeństwa
2. Czytelności i prostoty
3. Możliwości ciągłego rozwijania projekty i dodawania nowych opcji.

Proszę o oferty z wstępną wyceną, pytaniami albo poradą czy to da się zrobić. Dziękuję!

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!