Budowa strony w wordpress od A do Z

Data dodania: 2 sierpnia 2013

Zlecę budowe strony opartej o wordpress. Strona coś na wzór www.szot.pl ,www.akajak.pl .Chcę organizować spływy kajakowe,paint ball,imprezy integracyjne,mam wykupioną domene,serwera brak jak narazie.Strona powinna być przejrzysta i intuicyjna.Zawierać social media np. facebook,youtube,google maps,formularz rezerwacji,wersje mobilną-chociaż nie koniecznie,galerie zdjęć,linki do innych stron,optymalizacja SEO,skonfigurowanie / połączenie strony z całą gamą usług Google (Maps, Analitics, WebMasterTool, YouTube, Twitter itp),nagłówek rotator do 5zdjęć,stworzenie LOGO,optymalizacja strony pod pozycjonowanie,dodanie strony do wyszukiwarki Google,Kompleksową budowe.Czas realizacji do tyg.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!