Pomoc w „poskładaniu” strony i przeszkolenie z WP

Data dodania: 7 lipca 2013

Zakupiłem szablon WP i szukam osoby z Warszawy lub okolic, która pomogłaby mi "postawić" tę stronę oraz przeszkoliłaby mnie z obsługi WP. Wszelkie teksty, zdjęcia i filmy będą przygotowane, chodzi tylko o ich wstawienie w odpowiedniej formie. Istotą szablonu jest revolution slider oraz one page site, szukam więc osoby obeznanej w tych tematach. Powstająca strona ma zastąpić tę: matys-studio.com i będzie poszerzona o kilka dodatków, jak blog, nowe kategorie portfolio itp. Sprawa nie jest mega pilna. Widzę to tak. Po zgromadzeniu przeze mnie wszelkich materiałów i przemyśleniu układu strony spotykamy się u mnie w studiu w Warszawie i wspólnie składamy stronę. Szczegóły chętnie omówię mailowo lub telefonicznie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!