Pilnie potrzebna pomoc w uporządkowaniu kodu

Data dodania: 23 lipca 2013

Pilnie poszukuję rzetelnego, odpowiedzialnego fachowca, który na początek zajmie się wprowadzeniem niezbędnych poprawek w naszych portalach (www.polowki.pl, www.kinosolo.pl) zgodnie z przedstawioną specyfikacją prac.
Docelowo, po wakacjach, planujemy postawienie od nowa 4 portali, jako że te działające mają już prawie 5 lat i wymagają odświeżenia – zarówno od strony graficznej, jak i funkcjonalnej.
W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłoby dla nas, ale i dla wykonawcy, zawarcie umowy o stałej opiece technicznej naszych portali.
Sprawa poprawek na stronie jest bardzo pilna. Osoby zainteresowane powyższym zleceniem proszę o przesłanie na maila linka do porfolio, mile widziane referencje od poprzednich klientów.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!