Wtyczka SEO „nie pamięta” wcześniejszego ustawienia

Data dodania: 21 czerwca 2013

Tak jak w tytule mam takowy problem, miałem zainstalowaną wtyczkę All in SEO Pack, teraz mam inną ale ten sam problem, a mianowicie po skonfigurowaniu wtyczki robię wpis,pod wpisem w ustawieniach SEO wpisuje po kolei wszystkie pola i publikuje wpis. Do tego momentu wszystko jest ok, natomiast jeśli chcę edytować wpis, to po wejściu w edycję wpisu przywraca domyślne ustawienia takie jak dla strony głównej, nie zapamiętuje tego co ustaliłem dla danego wpisu. Jest to mocno irytujące bo czasami znajdę jakąś literówkę we wpisie, chcę to poprawić i muszę od nowa robić ustawienia SEO dla wpisu. Pod Seo All i pack miałem tak samo więc nie sądzę by była to wina którejś wtyczki, bardziej coś w skórce może albo w bazie. Po przełączeniu np na motyw domyślny twelve czy eleven jest dobrze.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!