Katalog produktów

Data dodania: 15 czerwca 2013

Zlecę stworzenie katalogu produktów oferowanych przez moją firmę (chodzi o oświetlenie LED).
Produkty:
Każdy produkt będzie przypisany do kategorii. Kategorie mogą być zagnieżdżone np. żarówki->barwa ciepła -> konkretny produkt. Produkty oprócz kategorii mają posiadać swojego producenta. Każdy producent ma mieć stronę o nim na której będą prezentowane jego produkty.
Strona główna:
Administrator ma mieć możliwość dodawania aktualności które pokażą się na stronie głównej oraz w archiwum i opcjonalnie zaznaczenia jakiego produktu dotyczy ta aktualność (te produkty mają pojawić się w danej aktualności). Produkty mogą zostać oznaczone jako nowość w ofercie – wtedy powinny pojawić się na stronie głównej w sekcji nowości. Na stronie głównej dodatkowo slider (obrazek + tytuł +tekst + CTA) z możliwością linkowania w obrębie serwisu oraz na zewnętrzne strony.

O nas i kontakt:
Poza powyższymi 2 strony informacyjne (o nas oraz kontakt z formularzem).

Grafika w trakcie przygotowywania. Proszę o przesłanie wyceny samego wdrożenia HTML i CSS i opcjonalnie z cięciem z PSD. Proszę w mailu zawrzeć również wykonane przez Państwa projekty.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!