Zlecę utworzenie strony na wzór już istniejącej- może zmiana na WordPress?

Data dodania: 30 maja 2013

Jest strona, która nie funkcjonuje prawidłowo – kontaktu z autorem brak.
Mowa o http://www.ecoplakietki.pl/
Jak widać strona prosta..
Czego oczekuję.
Chciałbym – zamienić "ono" na wordpressa – widżety na bocznych paskach miło widziane. Generalnie – grafika i treść – wszystko mozna pobrać z istniejącej strony.
Gdzie jest bolączka.
1. System wysyłanie maili leży – chciałbym mieć możliwość dodawania, usuwania maili gdzie i jakie mają iść informacje po zakupie.
2. Strona miała być zintegrowana z PayU czy PayPal lub płatności – nie ma tego

Jak widzicie, jest to forma mini sklepu – gdzie występuje 1 towar – tutaj, jak ktoś bez kontaktowania się z infolinią chce zamówić 3-4szt – lipa na całego..

Innymi słowy – klient ma wejść, wybrać towar, wskazać gdzie go wysłac w jakiej ilości, do każdej sztuki musi podać skan dowodu rejestracyjnego, mieć wybór – płatność PayU/ PayPal / Platnosci.pl / wysłanie potem skanu potwierdzenia przelewu..

Mam nadzieję, że się jasno wyraziłem

Oferty wraz z wyceną proszę na priv, na wszystkie odpowiem, żeby tylko potem nie musiał szukać twórcy strony, jak coś będzie "nie halo"..
Jakieś tam doświadczenie w tej dziedzinie mam, wiem, że takie coś nie wymaga pracy zespołu ludzi i grubej gotówki
Płatność mBank – zaraz jak wszystko będzie działało – FV – obojętna…

pozdrawiam
B

PS
Czeka jeszcze druga strona tak samo spieprzona – więc możliwe, ze ten kto złapie w/w dostanie również druga stronę do roboty..

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!