Wykonianie/przeróbka szablonu + ew. strona techniczna

Data dodania: 1 maja 2013

Pilnie poszukuje osobę, która wykona szablon graficznie, lub przerobi istniejący szablon pod WordPress 3.5.1. Osoba ta ma mieć pojęcie o robocie, a nie dopiero uczyć się fachu. Zależy mi na szybkiej realizacji, dobrym kontakcie i odpowiedzialności w powierzonym mu zadaniu. Więcej informacji odnośnie grafiki i co miałoby się znajdować przekażę po zapoznaniu się z wykonawcą. Amatorzy proszę nie spamować. Głównie zależy mi szablonie od strony graficznej, lecz jeżeli potrafisz zająć się blogiem od strony technicznej, czyli funkcje jakie mają się znaleźć min. w szablonie to – przejściówka postu po angielsku na język polski, panel płatniczy, strefa video i galeria, możemy współpracować w całości zadania.

Kontakt: michaltarnowski@hotmail.com

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!