WPzlecenia zmieniają wygląd

Data dodania: 10 maja 2013

Po trzech latach istnienia (i opublikowaniu ponad pół tysiąca zleceń) nadeszła pora na delikatne odświeżenie wyglądu serwisu WPzlecenia.pl. Zwłaszcza, że sami to sugerowaliście na naszej facebookowej stronie, a i ja sam nie do końca byłem zadowolony z wyglądu i możliwości poprzedniej skórki.

Rewolucji nie ma – wszystko co było dostępne na stronie, dostępne jest i teraz – jednak mam nadzieję, że stworzenie nowej skórki od podstaw, a nie skorzystanie z gotowej, dostępnej w sieci do pobrania pozwoli mi wygodniej wprowadzać dalsze modyfikacje w serwisie. O wiele łatwiej i sprawniej będzie mi reagować na Wasze sugestie odnośnie tego co Wam się podoba, a co nie.

Technicznie, jak wspomniałem, skórka powstała zupełnie od podstaw. Oparłem ją na graficznym frameworku Gumby, dlatego wygląda właśnie tak, a nie inaczej, udało mi się jednak (a może właśnie dzięki koncepcjom przyjętym w Gumby) zachować przynajmniej nawiązanie do starej kolorystyki i układu elementów. Jak Wam się podoba?

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 odpowiedzi na “WPzlecenia zmieniają wygląd”

  1. Ładnie. Przejrzyście. 🙂

    Ale stopka strony jak była tragiczna, tak jest nadal. 😀

  2. resort pisze:

    faktycznie, stopka jest fatalna – kompletnie nie pasuje do reszty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.