Poszukiwany programista wordpress

Data dodania: 9 maja 2013

Jeśli czujesz się jak WordPress ninja, znajmość HTML5, CSS3, jQuery oraz podstaw PHP jest dla Ciebie chlebem powszednim, to jesteś osobą, której poszukujemy. Szukamy programistów, freelancerów, studentów do pracy na etat – od zaraz. Cenimy terminowość i dokładność wykonywanej pracy. Umiejętność robienia naleśników ze szpinakiem będzie dodatkowym atutem :). Preferowani kandydaci z Wrocławia i okolic.

Do Twoich obowiązków będzie należało współtworzenie dedykowanego systemu CMS opartego o platformę WordPress. CMS ten będzie wykorzystywany do obsługi treści w aplikacji mobilnej dla muzeum.

CV i/lub list motywacyjny prosimy wysyłać na adres info@adumamobile.com, w razie potrzeby kontakt telefoniczny 695.666.504 z Pawłem.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!