Modyfikacja WordPressa (gotowego szablonu)

Data dodania: 16 maja 2013

Witam,

Poszukuję osoby, która odpowiednio mi skonfiguruje wordpressa wraz z dodatkami, które są wgrane wraz z szablonem. Posiadam ten szablon:
http://www.olliemccarthy.com/themes/gonzo/
Jednak wygląda aktualnie to tak:
http://groszeq.asanahost.pl/

Osoba będzie musiała:
– stworzyć kategorie pod menu i ułożyć menu wg. moich zaleceń oraz zrobić kolory podświetleń menu (tak jak na podanym demie olliemccarthy.com/themes/gonzo )
– ustawić panel tam gdzie jest Subscribers, followers oraz fans:
* pierwszy obrazek Subscribers (RSS), drugi obrazek będzie to Youtube (bez podpisu ile jest filmów, sam obrazek w takim samym stylu jak RSS oraz Facebooka), trzeci obrazek Fans (facebook).
– drugi panel popular, latest, fans,
– trzeci panel (widget wideo)
– czwarty panel (wstawienie obrazka z takimi kwadracikami 125×125 (będzie to miejsce na moją reklamę)
– odpowiednie skonfigurowanie slidera, aby pojawiały się w nim obrazki (oraz poinstruowanie mnie jak dodawać obrazki do slidera, linkowanie artykułu oraz wpisywanie tytułu),
– podział pionowy na dwie kolumny tak jak ma to miejsce w podanym demie olliemccarthy.com/themes/gonzo World News i Games. Wyświetlać mają się tam Recenzje i druga kategoria Zapowiedzi,
– pod ww. dwiema kolumnami mają wyświetlać się newsy (poziomo).

Proszę dodatkowo wycenić wgranie spolszczenia do WordPressa (3.5.1).

Podaję dane do FTP oraz logowania panelu admina (WordPressa oraz szablon wgram sam). Jeżeli będzie potrzebna jakaś edycja szablonu to wykonawca może sobie go zgrać z FTP. Wykonawca jedynie będzie musiał wszystko poustawiać w panelu administratora, ja na to niestety nie mam czasu i chęci.

Po wykonaniu tego zlecenia o ile będzie Pan zainteresowany to będę miał do zlecenia dodatkowe usługi związane z wordpressem (drobna modyfikacja strony, dodatkowe zabezpieczenie, optymalizacja oraz zintegrowanie silnika SMF (forum) wraz z rejestracją na stronie).

Kontakt:
Mailowy:
patryk1_1993@tlen.pl

Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!