[Szukam] Programista do napisania wtyczki (wordpress)

Data dodania: 20 kwietnia 2013

Witam, szukam osoby która potrafiła by napisać plugin (choć może jest jakieś inne rozwiązanie) do wordpress.

Cóż ten plugin miał by za zadanie wykonywać ?:

Kalendarz z wymienionymi dniami tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) tak by można było w nim zaznaczać każdy dzień osobno, przy każdym dniu pole do wpisywania wagi. Kalendarz powinien resetować pola automatycznie po upływie tygodnia. Na podstawie tych danych musi tworzyć się wykres. Przedstawiam jak mniej więcej powinno to wyglądać.

http://img825.imageshack.us/img825/396/wykresid.png

Wyjaśnię w jakim celu to ma służyć:

Taki kalendarz był by umieszczony na stronie użytkownika który zarejestruje się na stronie (strona będzie dotyczyć odchudzania i diet), dla każdego usera musi być indywidualny kalendarz tak by przynajmniej raz w tygodniu mógł się zalogować i zaznaczyć dany dzień, że przestrzegał diety i podać swoją wagę, na podstawie tych danych tworzy się wykres po którym widać czy traci na wadze czy nie.

Pytanie teraz czy jest tu ktoś kto potrafi to wykonać i za jaką cenę.
Kontakt: clinic.r@gmail.com

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!