Modyfikacja wtyczki lub napisanie nowej do WP

Data dodania: 6 kwietnia 2013

Witam, poszukuję osoby – informatyka, który zna się na wtyczkach do WordPressa. Mam która wymaga podania imienia i swojego emaila aby otrzymać dostęp do treści strony www. Modyfikacja polegać miałaby na tym, iż oprócz swoich danych (imię i email) na użytkowniku 'strona www’ będzie wymagać również polecenia swoich kilku znajomych 3, może 5,7 (kwestia do ustalenia). WAŻNE! adresy email przy poleceniach nie mogą się powtarzać! 'Te same adres email’ przy poleceniu przez inną osobę powinny się 'nadpisywać’ w bazie.
Mam po części taką wtyczkę, tyle że nie ma w niej opcji 'osób do polecenia’. Osoba zainteresowana dosyć pilnie poszukiwana.
WAŻNE – Dotyczy wynagrodzenia: wynagrodzenie prowizyjne, polegające na BEZPŁATNYM udziale w projekcie, którego celem jest modyfikacja tej wtyczki. Opisywać ile to można zarobić nie będę. W każdym bądź razie inwestycja czasu za owe 300, 400 czy też 1 000 zł z całą pewnością zwróci się z nawiązką.

Opcja 2 polega na modyfikacji wtyczki TRADEMATIK, która ma polegać na \’dopisaniu\’ opcji płatności zamiast gotówki to poleceniami – np. 3, 5,7.
Czekam na konkretne osoby, które są w stanie zrobić taką modyfikację w miarę możliwości dosyć szybko.
Pozdrawiam serdecznie, Sylwek

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!