Współpraca przy ciekawych projektach

Data dodania: 23 marca 2013

Dzień Dobry, poszukuję programisty lub programistki webowego. Wykonujemy głównie strony instytucji kulturalnych, oraz portfolia, czasami strony korporacyjne. Główne zadania:

— kodowanie HTML5/CSS/JS
— wybór pluginów i określanie architektury danych serwisów w oparciu o custom types
— wdrażanie i obsługa projektów naszych klientów

Od współpracowników oczekujemy zaangażowania w rozwiązywanie problemów i chęć tworzenia stron wysokiej jakości. Jeżeli uważasz, że posiadasz wysokie umiejętności we frontendzie, a niekoniecznie chcesz się zajmować backendem, lub odwrotnie, również poprosimy o krótkiego meila z przykładami. Doceniamy specjalizację.

Poproszę o email na praca@klikam.pl z przykładami prac oraz oczekiwaniami finansowymi (stawka godzinowa, od projektu, lub inny system). Kontakt ma na celu nawiązanie relacji i poznanie oczekiwań obydwu stron.

Na stronie (do updatu 😉 również nasze dotychczasowe prace: klikam.pl

Pozdrawiam,
Jarosław Nowotka

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!