Event Manager WordPress Plugin – kategorie lokalizacji + wyświetlanie

Data dodania: 5 marca 2013

Cześć
Potrzebuję do wtyczki event manager (http://wordpress.org/extend/plugins/events-manager/) dodać kategorie lokalizacji i je w odpowiedni sposób wyświetlić.
Dodałem taksonomię wraz z hierarchią kategorii, która spełnia moje oczekiwania – więc ten etap jest zrobiony.

Co jest do zrobienia:
– potrzebuję z tej kategoryzacji lokalizacji zrobić katalog firm (kategoria główna i max 3 zagnieżdżenia). Powinno to działać tak jak na http://www.trojmiasto.pl/ (http://www.picshot.pl/public/view/full/304202), z dodaniem mapki google.

– Chciałbym, aby na podstronie kategorii w katalogu firm wyświetlała się mapka z miejscami z tej kategorii, a pod spodem lista firm.

– Chciałbym mieć możliwość wyświetlenia np. 5 promowanych lokalizacji w danej kategorii (dodatkowa kategoria a’la 'promowane’) za pomocą shortcode’u lub zapytania php.

– kategorie lokalizacji mają być niezależne od kategorii eventów, a za pomocą zapytania php chcę wyciągać będące w danej kategorii: listę wydarzeń wraz z listą miejsc.
Np. pokaż wszystkie wydarzenia sportowe w ciągu najbliższych 3 dniach i pokaż obiekty sportowe, na których będzie się coś działo w ciągu tych 3 dni

Pozostałe funkcjonalności wtyczki chcę zostawić bez zmian.

Dzięki!

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!