Poszukuję DOBREGO WP Developera do stałej współpracy

Data dodania: 11 lutego 2013

Kłaniam się nisko,

Poszukuję DOBREGO WP developera do stworzenia swojego autorskiego frameworka, bądź modyfikacji już istniejącego (w zależności od nakładów pracy oraz dopasowania gotowych frameworków).

Poszukuję konkretnej osoby z konkretnymi umiejętnościami. Terminowej, sumiennej i znającej WP jak własną kieszeń – liczę na doradztwo i współpracę przy tworzeniu frameworka.
Wymagany dobry język angielski do odczytywania dokumentacji, tworzenia dokumentacji oraz dobrego opisywania kodu.
Preferowana dobra znajomość html5/css3/svn/js – nie po to aby ciąć grafikę, bo od tego są webmasterzy, ale po to aby z łatwością dogadać się z webmasterem przy trudniejszych site’ach.

Jeśli współpraca będzie przebiegać pomyślnie i oboje będziemy z niej zadowoleni preferowana umowa o pracę na dobrych warunkach.

Preferowane osoby z województw: małopolskie, śląskie, mazowiecie, lubelskie, świętokrzyskie, łodzkie, gdyż przy współpracy wymagane będą spotkania przynajmniej raz na 2tygodnie – choć nie jest to warunkiem.

Proszę o przesłanie swoich zgłoszeń na @ zawierających linki do portfolio, krótki opis swojego doświadczenia w branży oraz doświadczeń z WP oraz wycenę swojej pracy (wycenę proszę przygotować godzinową oraz napisać ile tygodniowo godzin byłbyś w stanie dla mnie pracować).

Nie ukrywam, że najbardziej interesują mnie freelancerzy, którzy będą w stanie poświęcić mi sporo czasu tygodniowo.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!