Przeróbka wtyczki UBERMENU

Data dodania: 3 stycznia 2013

Potrzebuje przerobić wtyczkę UBERMENU ( http://codecanyon.net/item/ubermenu-wordpress-mega-menu-plugin/154703?sso ) tak, aby najechanie na link kursorem, powodowało przeładowanie w locie obrazka umieszczonego z boku w menu (zawsze w tym samym miejscu/kolumnie). Każdy link/pozycja w menu pokazuje inny obrazek (główny obrazek przypisany do strony/wpisu). Pozostałe właściwości wtyczki muszą zostać zachowane (administracja, skalowalność w zależności od rozmiaru urządzenia)

Idealnym rozwiązaniem byłoby dopisanie dodatkowej wtyczki/hooka tak, aby w przyszłości istniała możliwość aktualizacji samej wtyczki bazowej. Takie rozwiązanie zależy od budżetu i nie jest niezbędnie koniecznie, przynajmniej na tym etapie.

Faktura VAT mile widziana (lecz nie obligatoryjna).

Serwis z działającą wtyczką powinien być uruchomiony do 4 lutego, więc termin wykonania zlecenia to koniec miesiąca stycznia 2013 roku.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!