Baza firm – rozbudowana wizytówka firm

Data dodania: 19 września 2012

Posiadam serwis internetowy na WP, oparty o skórkę G6 Feature (Themeforest) zawierający w tej chwili statyczną listę firm (tabela z porównaniem). Chciałbym dla każdego wpisu (firmy) stworzyć rozbudowaną wizytówkę – firma byłaby opisana przez logo i kilkanaście/dziesiąt pól takich jak: nazwa, profil działalności, godziny pracy, itp, itd. Dodatkowo każda firma miałaby być oceniana (od 1-5) oraz posiadać możliwość komentowania przez użytkowników.

Zlecenie obejmuje zarówno wykonanie backendu – czyli możliwość dodawania kolejnych firm, jak i frontendu (ładne umieszczenie informacji o każdej z firm w jej stronie-wizytówce (wymagana dobra znajomość css).

Posiadam dokładniejszy opis – zakres rozbudowania wizytówki oraz opis poszczególnych pól i oczywiście chętnie podzielę się nim mailowo.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!