Zlecę wykonania wtyczki/modułu do wordpressa

Data dodania: 10 sierpnia 2012

Zalogowany użytkownik(subskrybent), ma mieć możliwość (na specjalnej stronie), dokonać wyboru miejsca(dodawanie miejsc, ze zdjęciem itp), oraz rodzaju tego miejsca, wyniki przefiltrują mu się zgodnie z oczekiwaniami. Lista wyników miałaby pojawić się poniżej w formie listy. Po wyborze miejsca, będzie musiał wybrać dzień i godzinę. Po czym aby dostać upust w danym miejscu inny użytkownik musi kliknąć, iż chce pójść razem z nim. Do tego potrzebna będzie lista osób oczekujących na partnera do odwiedzenia tego miejsca, oraz widget pokazujący, że ileś tam osób czeka na partnera do zniżki.
Po potwierdzeniu chęci odwiedzenia tego miejsca przez drugą osobę, obydwie osoby, administartor(specjanie ustalony do tego adres mailowy) oraz dane miejsce muszą dostać informację na mail o potwierdzeniu takiej operacji. Dobrze żeby była możliwość gromadzenia/exportu bazy tych działań.

Jeżeli znajdą się chętni bardzo proszę o pilną odpowiedź.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!