Wykonanie wtyczki na dodawanie obrazków

Data dodania: 30 sierpnia 2012

Zlecę wykonanie wtyczki lub rozszerzenia do stylu, dzięki któremu przy polu dodawania komentarza, pojawi się ikonka symbolizująca dodawanie obrazka. Po kliknięciu w ikonkę ma pojawić się okienko z polem na dodanie linka do obrazka. Obrazek ma wyświetlać się w komentarzu. Przy dodawaniu obrazka, musi być wymagana maxymalna szerkość (aby obrazek nie uciekał poza pole komentarza) oraz być dostępny w rozszerzeniach jpg, png, gif. Może to być przeróbka innej wtyczki. Takie zastosowanie możemy zobaczyć na różnych forach, gdzie jest bbcode. Wtyczka jest prosta, wiem że napisanie jej nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut, więc interesują mnie jak najniższe kwoty.

Mile widziane jest oprócz obrazków, dodawanie wideo z YT.

PILNE !!!
Odpowiadam na maila max. w ciągu kilku minut.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!