Plugin – wyszukiwarka dealerów z mapą google

Data dodania: 19 lipca 2012

Zlecę wykonanie dedykowanego pluginu do WordPress’a, którego zadaniem jest wyszukiwanie i wyświetlanie na mapie google punktów serwisowych, sklepów partnerskich producenta rowerów.

Zasada działania: W odpowiednim miejscu w szablonie strony (w kodzie) lub za pomoc umieszczenia w dowolnym widgecie (prawa kolumna, stopka, …) ma wyświetlić się okienko z dwoma zakładakami (tab): Miasto i Fraza

W zakładce Miasto wybieramy miasto z listy rozwijanej i wybieramy z listy ilość kilkometrów w promieniu od tego miasta gdzie poszukujemy dealera + przycisk szukaj.
W zakładce drugiej Fraza mamy zwykłe pole tekstowe do wpisania frazy kluczowej + przycisk szukaj.
Po wciśnięciu przycisku Szukaj, algorytm przeszukuje dedykowaną tabelę w której znajdują się wszystkie potrzebne dane (longitude, latitude, dane teleadresowe,….). Użytkownikowi wyświetla się strona z zaznaczonymi na mapie google miejscami odpowiadającymi warunkom wyszukiwania a pod mapą google wyświetla sie lista wszystkich wyszukanych dealerów z pełnymi danymi teleadresowymi (przykład: http://novatexitalia.it/novatex/StoreLocatorRisultati.aspx?tipo=2&nazione=Italia&citta=Padova&chilometri=50 ).

Od strony administracyjnej. Z poziomu panelu WordPress, administrator musi mieć możliwość importu pliku excel (xls) z danymi dealerów . Po wysłaniu pliku z dysku komputera administratora (upload), następuje kasowanie rekordów ze starej tabeli i import nowych rekordów. Plik XLS zawsze będzie miał te same kolumny.

Interfejs w języku angielskim.

Szczegółowe informacje oraz fragment bazy dealerów wyślę pocztą e-mail po przysłaniu wstępnej wyceny oraz portfolio wykonanych prac związanych z WordPress’em.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!