Dla speców – złożenie wordpressa i GOTOWYCH wtyczek w całość

Data dodania: 26 lipca 2012

1. Ogólnie to ma być serwis na bazie wordpressa, w którym TRZEBA założyć konto żeby móc dodawać/komentować itp. Każdy użytkownik może dodawać swoje materiały ale muszą zostać one zaakceptowane przez administratora. Dodawane będą filmiki z youtube’a, obrazki/zdjęcia oraz muzyka/mp3 z różnych serwisów (np. zippyshare).
2. Każdy materiał można komentować oraz oceniać w skali 1-5.
3. Główna strona to top graficzny, pod spodem reklamy adtaily lub Duzy banner. Niżej kategorie itp. (wszystko wg. Dołączonego projektu graficznego). Na głównej stronie podział na 3 kolumny: z lewej będą „newsy” czyli najnowsze materiały dodane, w środku najpopularniejsze/najwyżej oceniane a z prawej same reklamy/bannery – mogę dodawać ręcznie w kodzie – nie musi być żadnego panelu do tych reklam
4. Każdy dodany materiał – „news” – to w standardzie: tytuł + data dodania + imię/nick dodającego + tagi + komentarze. Po kliknięciu w tytuł/screena przechodzi do strony z „szerszym opisem” i całą listą komentarzy.
5. Podstrona z materiałem podzielona na lewą kolumnę z materiałem + prawą z reklamami.
6. Podstrona listingu kategorii/wg. tagów to układ jak na wszystkich tube’ach czyli miniaturki z tytułem itp – a z prawej reklamy.
7. W serwisie musi też być newsletter, chmurka tagów i wyszukiwarka.
8. O ile to możliwe: żeby zarejestrowany użytkownik mógł zrobić swoją własną listę ulubionych – czyli dodawać jakiś materiał do ulubionych.
9. Każdy materiał żeby miał możliwość LAJKOWANIA i SHAREDowania na FB.
10. Na razie to tyle – w przyszłości będą dodawane różne nowe wtyczki typu rankingi, sonda itp.
11. Wszystko ma być oparte na WordPressie i gotowych wtyczkach dlatego trzeba do tej roboty kogoś, kto dobrze siedzi w temacie. Trzeba po prostu złożyć wszystko w jedną całość.
12. Proszę o wycenę dwóch wariantów:
a) złożenie wszystkiego w kupę i postawienie serwisu
b) podpunkt a + pocięcie i wdrożenie projektu graficznego (przekazujemy pliki PSD)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!