Rozwój wtyczki TradeMatik – dodanie nowych metod płatności

Data dodania: 18 maja 2012

Czołem WordPressowicze!

Z tej strony autor wpzlecenia.pl oraz Waszej ulubionej wtyczki do tworzenia sklepów na bazie wordpressa, czyli tradematik.pl 😉

Wraz z dynamicznym rozwojem, brakiem czasu, chęcią zaangażowania nowej krwi w zespole… szukam kogoś kto chiałby się wykazać umiejętnościami programowania w PHP i znajomością zagadnień wymiany danych między serwerami.

Zlecenie polega na dodaniu nowych kanałów płatności do wtyczki TradeMatik (obok już istniejącego dotpay – bez usuwania, a stwarzając możliwość wyboru przez osobę instalującą wtyczkę pomiędzy dotpay a innym). Kanały jakie preferuję to:

– payu.pl

– transferuj.pl

– przelewy24.pl

Potrafisz zintegrować TradeMatik z którymś z nich? Świetnie!

Potrafisz z dwoma? Jeszcze lepiej!

Odpowiadając na ogłoszenie napisz z którym kanałem/kanałami jesteś w stanie sobie poradzić. Przekonaj też mnie, że na pewno to zrobisz, a nie tylko spróbujesz (pokaż wykonane projekty, referencje itp)

Oczywiście możesz liczyć na wszelkie podpowiedzi z mojej – autora wtyczki TradeMatik – strony! 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!