Przerobienie wtyczki Event Calendar 3

Data dodania: 5 kwietnia 2012

Witam, zlecę przebudowę wtyczki pod WordPress`a. Wtyczka nazywa się Event Calendar 3. Przerabiałem ją na własną rękę, ale w pewnym momencie skończyły mi się pomysły i potrzebuję osoby która dokończy za mnie pracę.

Zlecenie obejmuje 2 rzeczy w funkcji "ec3_get_calendar()":

1) Naprawienie poprawnego wyświetlania tych samych dat w miesiącach przyszłych i przeszłych.

Przypisuję do jednej daty kilka zdarzeń. Pozycje z miesiąca bieżącego są generowane z PHP i wyświetlają się poprawnie. Miesiące przeszłe i przyszłe ładują się AJAX`em i tutaj jest problem ponieważ jeśli do jednej daty przypiszę więcej niż jedno zdarzenie wszystkie pozycje znikają.

2) Dodanie do "ec3_get_calendar()" wyboru kategorii.

Obecnie funkcja nie posiada wyboru kategorii a co za tym idzie kalendarz wyświetla wszystkie pozycje ze wszystkich kategorii. Chciałbym aby byla możliwość dodania kategorii "ec3_get_calendar(numer_kategorii)"

Tutaj przesyłam link do wtyczki: http://mammothdesign.pl/public/event-calendar.zip. Proszę korzystać tylko z tej wersji, gdyz jak napisałem wcześniej, została ona już zmodyfikowana.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!