Modyfikacja wtyczki „WordPress User Frontend” lub napisanie swojej

Data dodania: 4 marca 2012

Potrzebuje wtyczkę, która umożliwi mi osiągnięcie takiego celu:

użytkownik po zarejestrowaniu się do serwisu, ma swój panel z poziomu serwisu (NIE wchodzi na zaplecze / dashboard / kokpit), w którym ma linki do:
– edycji profilu
– dodawania wpisów „normalnych” i typu Custom Types ze wspraciem Custom Fields wpisów
– edytowania wpisów „normalnych” i typu Custom Types ze wspraciem Custom Fields wpisów
– mini panelu, w którym ma listę swoich postów, a przy nich: status (czeka na akceptację, opublikowany, nieaktywny) i link do edytuj lub usuń

Gdy użytkownik dodaje wpis, to ma możliwość jego podglądu.

Wtyczka „Wordpress User Frontend” umożliwia z poziomu strony:
– edycję profilu
– dodawania wpisów „normalnych” i typu Custom Types BEZ wspracia Custom Fields wpisów, a ponadto formularz dodawania wpisu jest taki sam dla wszystkich rodzajów wpisów! Także nie ma znaczenia czy dodajemy wpis zwykły, wpis typu Custom Fields1, czy wpis typu Custom Fields 2 – zawsze pojawi się ten sam formularz – to oczywiście trzebaby było zmienić.
– edytowania wpisów
– mini panelu, w którym ma listę swoich postów, a przy nich: status (czeka na akceptację, opublikowany, nieaktywny) i link do edytuj lub usuń

Także jedynie co trzeba by było dopisać do tej wtyczki to wsparcie dla Custom Fields oraz możliość generowania różnych formularzy a nie jednego.

Posiadam kilka rodzajów wpisów (Custom Types). Załóżmy, że są to 3 typy: A, B i C. Każdy z nich ma inne Custom Fields (zdjęcie, utwory mp3, miasto itp). W omawianej wtyczce mam możliwość ustawienia tylko jednego formularza z polami: tytuł, content, kategoria (w dodatku można wybrać tylko jedną). Mi zależy na tym, abym mogła wygenerować tyle rodzajów formularzy ile mam rodzajów wpisów wraz z ich „custom fields”. To potrafi wtyczka Quick Post Widget. Klika się w rozwijaną listę „Post type” i wybiera się rodzaj wpisu. Można wybrać czy formularz będzie przesyłał dane do wpisu „normalnego”, A, B czy C.

Niestety budżet jest mocno ograniczony i jest to oferta dla tych, którzy chcą sobie tylko „dorobić” i zdobyć nowe doświadczenie 🙂
Kwota jaką dysponuję: 300 zł – płatne po wykonaniu zadania.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!