Styl dla rap-news.eu

Data dodania: 5 lutego 2012

Zlecę wykonanie stylu dla strony rap-news.eu. Jak sama nazwa domeny wskazuje, ma to być styl dla strony z newsami ze świata rapu/hip-hopu. Na samej górze ciemny pasek z menu, niżej logo oraz miejsc na banner, niżej menu, następnie slider. Pod spodem układ 2 kolumnowy – 1 kolumna (szersza) z newsami, 2 kolumna jako sidebar. Co do kolorystki nie mam żadnych upodobań. Styl ma przyciągać oko i być funkcjonalny. Jak najbardziej może to być przeróbka innych stylów. Stawiam dużą uwagę na grafikę, NIE chcę aby był to styl typu "clean", ale coś rozbudowanego. Styl również nie powinien być zbyt kwadratowy, czy też stylizowany na takie sprzed 6 lat.

Proponowane logo: http://rap-news.eu/wp-content/themes/logo.png
Rozrysowanie: http://i.imgur.com/5lPpJ.png

Tak jak pisałem, przede wszystkim styl ma być bogaty graficznie. Nie mam jakiegoś ogromnego budżetu, więc proszę aby to była jak najmniejsza kwota. Pozdrawiam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!