System odpowiedzi na komentarze + drobne poprawki w themie

Data dodania: 23 grudnia 2011

Zlecę stworzenie 5-poziomowego systemu "odpowiedzi do komentarzy" – Kod PHP w themie + CSS z paddingiem od lewej dla każdego następnego depth-n + CSS wyróżniający posty właściciela strony oraz osoby zalogowane (obydwa style inne).

Obok każdego postu powinna być opcja "odpowiedzi" do obecnego komentarza. Po kliknięciu linka powinien wysunąć się pod nim formularz do wpisania nowego komentarza. Po wysunięciu nowego formularza stary powinien się schować. Całość ma wyglądać estetycznie, zero fuszerki :>

Podgląd thema: http://themes.9thsphere.com/wordpress/?wptheme=Streamline
Download: http://themes.9thsphere.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=2

Dodatkowo chciałbym zamienić górne menu "Home|About|Contact Us|Links|News|Support|RSS" tak, żeby wyświetlało główne kategorie, które będą w newsach (nie planuje dodawania podstron, będzie to blog tematyczny). Po najechaniu myszką na kategorię główną chciałbym, aby wysunęła się lista z kategoriami potomnymi (Preferuje jQuery do takich zabaw).

Proszę o wycenę mojego zlecenia oraz podanie przybliżonego terminu jego realizacji. Dodatkowo proszę o wycenę przetłumaczenia thema na język polski (tłumaczenie opcjonalne, nie wiem czy się na nie zdecyduje).

Odpowiadam tylko na wybrane oferty. Mogę zapłacić poprzez PayPal (chętnie w dolarach amerykańskich), bądź tradycyjny przelew po otrzymaniu i zaakceptowaniu plików thema.

Oferta ważna do końca grudnia 2011.

PS. Wesołych Świąt 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!