integracja wordpressa z payu.pl

Data dodania: 11 grudnia 2011

Miałoby to wyglądać tak, że użytkownik przez formularz (z możliwością wybrania kategorii zapytania co decydowałoby o cenie usługi np. Porada Prawna, Pismo Prawne, Pismo Procesowe) na stronie miałby wysyłać zapytanie z możliwością załączenia pliku.

Wiadomość schodziłaby na maila a plik byłby zapisywany na serwerze (na mailu link do pliku na serwerze). Nasz klient (prawnik) przygotowywałby odpowiedź dopiero po opłaceniu przez użytkownika (integracja z http://www.payu.pl) a następnie zamieszczał na ukrytej stronie. Po zamieszczeniu odpowiedzi użytkownik ten otrzymywałby wiadomość na maila z linkiem do treści oraz loginem i hasłem do tej treści (login i hasło mógłby otrzymywać od razu po opłaceniu ale tej treści by tam jeszcze nie było bo dopiero została zlecona)

Lub
trochę okrojona wersja:
Formularz na stronie – po wypełnieniu pojawia się komunikat o pomyślnym wysłaniu, podaniu cen za każdą z usług, prośbą o opłacenie usługi, przyciskiem który przekierowuje do payu.pl

Jedno z tych rozwiązań zostanie wybrane w zależności od ich wyceny. Czekam na propozycję na maila.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!