Zlecę wykonanie wtyczki integrującej autoresponder z WP i programem partnerskim

Data dodania: 13 listopada 2011

Witam,

jak w temacie szukam kompetentnej osoby do napisania wtyczki. Cena nie gra roli, zależy mi na jakości i pomocy w integracji.

Co mam do zlecenia:

Posiadam wtyczkę http://www.tipsandtricks-hq.com/wordpress-affiliate/ i potrzebuję wtyczki która zintegruje ten PP z płatnościami transferuj.pl, dowolnym autoresponderem i wordpressem.

Czyli kiedy dodaję produkty do PP to na stronie sprzedażowej umieszczam koszyk płatności, klient po kliknięci na niego, musi utworzyć sobie konto subskrybenta na wordpressie, później zapłacić za produkt. W momencie poprawnej transakcji jego dane (email, imie ) trafiają do autorespondera i on sam otrzymuje emaila z danymi do logowania
na wordpressa( sam wpisuje treść ) – ale wiadomość zostaje wysłana tylko wtedy gdy transakcje przejdzie
pomyślnie.

Jeśli chodzi o integrację z autoresponderem to chciałbym aby z poziomu admina było pole w które wpisuje się formularz rejestracyjny. Czyli jeśli do mojego PP będzie ktoś chciał dodaćswój produkt, to ja jako admin mogę umieścić jego formularz z autorespondera by on mógł budować bazę klientów.

Należy też przypomnieć w tym miejscu, że wszystkie płatności mają być rozliczane przez program partnerski.
tu http://www.tipsandtricks-hq.com/wordpress-affiliate/ jest demo i można zobaczyć jak to działa.

Jeśli chodzi jeszcze o autoresponder, to produkt ma być sprzedawany w ratach (4-5 modułów =4,5 miesięcy ) a każdy moduł ma 6 lekcji, czyli wpisuje na jedna listę 6 wiadomości i każda jest z nową lekcją, natomiast w wiadomości 7 jest link do opłacenia kolejnego modułu ( dostęp na kolejny miesiąc ) w momencie opłacenia przez klienta kolejnego modułu system sam wypisuje go z tej listy i zapisuje na kolejną, w związku z czym otrzymuje kolejne 6 lekcji ( wiadomości ) i 7 lekcja to znów link z płatnościami.

Oczywiście należy wspomnieć że opłacanie kolejnych modułów to naliczanie prowizji dla polecającego.

Mam nadzieję że jasno to wytłumaczyłem, w razie nieścisłości proszę o kontakt na emaila.

Jak wspomniałem na początku, cena nie gra roli, zależy mi na jakości i pomocy, wyjaśnienia pewnych kwestii na przyszłość.

Zapraszam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!