Nowa strona firmowa na istniejącym WP MU

Data dodania: 19 października 2011

Szukam firmy / osoby, która wdroży nową stronę firmową na kupionym szablonie:
http://themeforest.net/item/ellipsis-business-and-portfolio-wordpress-theme/399004

Strona ma się składać z podstron:

– Strona Główna – rotator z grafik oferowanych produktów, dodatkowe sugestie mile widziane
– O Firmie – kilka podstron, dostarczam teksty
– Oferta – ładne, krótkie przedstawienie 3 – 4 oferowanych produktów z linkami do zewnętrznych witryn, bez żadnego sklepu internetowego czy formularzy zamawiania
– About us in English – jedna podstrona, dostarczam teksty
– Kariera – możliwość łatwej publikacji i zdejmowania ogłoszeń o pracy w kilku kategoriach, możliwość zgłaszania się kandydatów mailem lub przez formularz. Chyba najlepiej by było przez wdrożenie pluginu http://wordpress.org/extend/plugins/job-manager/ lub podobnego, z dostosowaniem do wyglądu strony i spolszczeniem tekstów widocznych dla kandydata do pracy
– Kontakt – dane kontaktowe, google maps, bez formularza online

Uwaga: instalacja WordPress MU już istnieje, chodzi o wdrożenie nowej witryny na nim nie zakłócając pracy istniejących.

Wygląd szablonu ma zostać zmodyfikowany (większe czcionki i wszystkie inne sugestie żeby strona wyglądała ładnie, profesjonalnie i "Web 2.0"), także trzeba przygotować jakieś ozdobniki czy zdjęcia, więc dlatego proszę o zgłoszenia wyłącznie osób które oprócz umiejętności programistycznych i znajomości WordPressa mają bardzo dobry zmysł graficzny lub współpracują z grafikami.

Bardzo proszę w zgłoszeniach o przedstawienie portfolio swoich dotychczasowych prac na Wordpresie z opisem zakresu prac realizowanych.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!