PILNE! Stworzenie strony internetowej – WordPress

Data dodania: 23 sierpnia 2011

Poszukujemy od zaraz wykonawcy strony internetowej na bazie gotowego szablonu Word Press. Projekt obejmowałby dostosowanie szablonu do naszych potrzeb, czyli m.in. zmianę położenia niektórych elementów, dodanie sidebaru, wzbogacenie go o dodatkowe widżety, breadcrumbs itd. stosownie dla każdej podstrony. Strona ma posiadać ok. 6-7 podstron i być zintegrowana z blogiem (WordPress). Do tego zależy nam na funkcjonalności społecznościowej – Facebook, Twitter wraz z podglądem aktualnych wpisów z Twittera, Bloga i Aktualności na www. Dodatkowo umieszczony newsletter, RSS, elastyczny kontakt poprzez czat na Skype a także wyszukiwarka i możliwość dodania sondy w późniejszym czasie. Strona ma głównie eksponować produkty i usługi oraz nadawać firmie profesjonalny charakter.

Oferta skierowana jedynie do firm i freelancerów z Poznania i okolic z możliwością cyklicznych spotkań. Prosimy o przesyłanie portfolio z realizacjami wyłącznie w WordPressie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!