Spolszczenie bbpress i modyfikacja szablonu

Data dodania: 20 lipca 2011

BBpress to forum do wordpressa, która można instalować jako osobne forum lub zintegrować z bazą WP. Poradziłem sobie z instalacją, znalazłem nawet spolszczenie ale nie udaje mi się zrobić tego forum i panelu admina wewnątrz po polsku. Być może trzeba to już zrobić odpowiednio podczas instalacji.

Poza tym znalazłem bezpłatny szablon(http://bbshowcase.org/forums/), który chciałbym trochę zmodyfikować tj. zmiana kolorystyki czcionek i belek, usunięcie niepotrzebnych linków w stopce i wstawienie tam kodu SWLa albo mojego linku. Nad wpisami pod obrazkiem i belką wstawienie kodu baneru reklamowego i być może zamiana miejsc belki u góry tj. głównego menu, żeby było pod obrazkiem a nie nad. Do tego wszystkiego prosta instrukcja jak to zrobić samemu, co wyżej napisane, gdyż drugie forum i szablon chcę zmodyfikować sobie sam. Główny obrazek będę zmieniał sam we własnym zakresie w zależności od tematyki forum.

Mile też widziane inne propozycje za dopłatą, jak ulepszyć/upiększyć takie forum.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!