Implementacja wtyczki WordTour

Data dodania: 6 lipca 2011

W serwisie http://deathmagnetic.pl chciałbym zaimplementować wtyczkę WordTour (http://www.wordtour.com/), która jest całkiem rozbudowanym kombajnem umożliwiającym tworzenie list eventów.

Praca developera polegałaby na instalacji i pełnym skonfigurowaniu wtyczki do użycia, wykonaniu odpowiedniego templatea do wyświetlania listy koncertów, sortowanej według różnych zmiennych (np. po artyście/po dacie/do ustalenia).

Prostym przykładem tego, jakby to miało wyglądać jest np. serwis Lastfm: http://www.lastfm.pl/events lub http://www.livenation.pl/event/allevents. Działającą wtyczkę można zobaczyć np. tutaj: http://www.wordtour.com/demo-and-documentation/shortco… (chciałbym aby tak albo bardzo podobnie to wyglądało w moim serwisie). Samej wtyczki nie chcę modyfikować i prawdopodobnie nie trzeba będzie grzebać w jej kodzie. Chciałbym prostu aby wyglądało to mniej więcej tak, jak w podanych przeze mnie linkach (np. strona samej wtyczki).

WordTour posiada inne sposoby sortowania, np. by artist, by by tour, itp. (widoczne w linku po prawej stronie) i chciałbym umożliwić sortowanie po tych – dostępnych już – parametrach.

Zmiany do uzgodnienia to np. powiększanie plakatu klikając na ikonkę, itp. – raczej niewielkie sprawy. Opis samego eventu jest dosyć rozbudowany i możliwe, że niektóre rzeczy można by było zakomentować (np. dodawanie zdjęć z Flickr)

Zaznaczam, że wtyczka WordTour działa (sprawdzone). Należy edytować templaty wyświetlające poszczególne listy eventów jak również stronę wizytówkę dla pojedynczego eventu. Poczucie estetyki i co najmniej dobra znajomość CSS będzie tu wymagana. Przed ew. zgłoszeniem bardzo proszę o ściągnięcie i przetestowanie wtyczki (aktualna wersja 1.2.5.0 dostępna na WordPress Extend: http://wordpress.org/extend/plugins/wordtour/) oraz samodzielne oszacowanie dostępnych możliwości. W razie pytań, służę pomocą.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!