Dokończenie serwisu ogłoszeniowego WordPress

Data dodania: 11 lipca 2011

Zlecenie(szablon WordPress wykonany programem Artisteer 3.0)

1) Stworzenie prostego formularza kontaktowego z wykorzystaniem bezpłatnych wtyczek, dającego możliwość dodania nowego ogłoszenia na podstronie „Dodaj ogłoszenie”. Formularz musi dawać możliwość wpisania:
• nazwy użytkownika (która potem będzie wyświetlana jako dodającego ogłoszenie – ewentualnie można z tego zrezygnować, jeśli wymagana jest rejestracja, gdyż zależy mi można jak najłatwiej dodawać nowe ogłoszenia bez rejestracji;
• tytułu ogłoszenia – który będzie wyświetlany jako tytuł wpisu;
• treści ogłoszenia – która będzie wyświetlana jako treść wpisu;
• numeru telefonu – pojawi się gdzieś we wpisie (ewentualnie można zrezygnować jeśli to wymaga dużo pracy/przeróbek);
• adresu e-mail – pojawi się gdzieś we wpisie (ewentualnie można zrezygnować jeśli to wymaga dużo pracy/przeróbek);
• miejscowości – pojawi się gdzieś we wpisie (ewentualnie można zrezygnować jeśli to wymaga dużo pracy/przeróbek);
• wyboru kategorii ogłoszenia łącznie z podkategorią (np. na blogu jest dodana kategoria motoryzacja jako rodzic do podkategoria „sprzedam”), musi więc być możliwość dodania ogłoszenia bezpośrednio do podkategorii motoryzacja\sprzedam;
• dołączenie do ogłoszenia kilku zdjęć nie za dużych, które wyświetlą się w treści wpisu.
2) Modyfikacja wyświetlania kategorii na stronie – teraz wyświetlają się tylko te kategorie, do których został dodany jakiś wpis, a chciałbym żeby wyświetlały się wszystkie kategorie łącznie z tymi, do których nie został dodany żaden wpis.
3) Modyfikacja widgetu First Top Widget Area, w którym chciałbym umieścić kod reklamy Google Adsense – bądź inne rozwiązanie, które spowoduje, że baner 728×90 będzie wyświetlany na środku strony nad pierwszym wpisem i widgetem w sidebarze.
4) Prosta instrukcja jak poprzednio, jak wykonać samemu punkt 2 i 3 oraz mile widziany 1 jeśli zajdzie taka potrzeba omówienia wtyczki.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!