Przetłumaczenie i przerobienie wordpress templates (wybranego szablonu)

Data dodania: 13 czerwca 2011

Witam serdecznie, poszukuję pasjonatę worpressa do przetłumaczenia wybranej przeze mnie "templetki" oraz przystosowanie wg moich sugestii tzn. rozkład treści/układ graficzny. Blogowa strona (home) to TOP z moim zdjęciem poniżej miejsce na gotowe wideo a po prawej stronie u góry możliwość do zalogowania się tzn. element gdzie jest możliwość pobrania "gift" po pozostawieniu imienia i emaila. Interesuje mnie pilne i terminowe działanie abym do końca tygodnia tzn. 19-06-2011 mial gotowy produkt. Mile widziana umiejętności z zakresu grafiki/ adobe photoshop. W przypadku dobrych rezultatów możliwość stałej współpracy. Docelowo chciałbym aby szablon był dostosowany do płatności ale to w późniejszym terminie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!