Pełna implementacja i customizacja wtyczki WordTour

Data dodania: 31 maja 2011

Witam,

Do wykonania jest tym razem bardzo konkretne zadanie. We wskazanym przeze mnie serwisie (adres dla zainteresowanych) chciałbym zaimplementować wtyczkę WordTour (http://www.wordtour.com/), która jest całkiem rozbudowanym kombajnem umożliwiającym tworzenie list eventów. Innymi słowy – chciałbym zrobić listę eventów odbywających się w danym mieście/kraju za pomocą tej wtyczki właśnie.

Praca developera polegałaby na instalacji i pełnym skonfigurowaniu wtyczki „do użycia”, wykonaniu odpowiedniego „template’a” do wyświetlania listy koncertów, sortowanej według różnych zmiennych. Prostym przykładem tego, jakby to miało wyglądać jest np. serwis Lastfm: http://www.lastfm.pl/events.

Zaznaczam, że wtyczka WordTour działa (sprawdzone). Należy edytować template’y wyświetlające poszczególne listy eventów jak również stronę wizytówkę dla pojedynczego eventu. Poczucie estetyki i co najmniej dobra znajomość CSS będzie tu wymagana. Przed ew. zgłoszeniem bardzo proszę o ściągnięcie i przetestowanie wtyczki (aktualna wersja 1.2.5.0 dostępna na WordPress Extend) oraz samodzielne oszacowanie dostępnych możliwości. W razie pytań, służę pomocą.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!