Dedykowany Plugin WordPress – rezerwacja jachtów

Data dodania: 10 maja 2011

Poszukuję wykonawcy pluginu do WordPressa, który umożliwia prezentację dostępnych jachtów do wyczarterowania w danym terminie. Ogólnie plugin powinien funkcjonować bardzo podobnie jak rozwiązanie dostępne pod tym linkiem: http://www.theyachtweek.com/croatia/croatia-yachts-prices

Najogólniej schemat wygląda tak – istnieją w bazie jachty, które na stronie internetowej można selekcjonować np. pod konkretny termin, wówczas wyświetla się tabelka z której można wybierać dany jacht i zarezerwować. (W etapie II planowane jest rozbudowanie systemu o możliwość zapłacenia online za rezerwację).

Od strony użytkownika: prosty formularz filtrowania widoku dostępnych jachtów (tydzień, skipper, tylko dostępne, filtruj). Następnie wyświetla się tabela z dostępnymi jachtami (model, wielkość, ilość kabin, ilość łóżek, cena, cena za osobę). Po wybraniu jachtu, który odpowiada użytkownikowi rozszerza się tabela, która wyświetla fragment szczegółowego opisu jachtu i galerię zdjęć danego jachtu. Jeśli nadal dany jacht interesuje użytkownika może przejść do kolejnego okna gdzie ma więcej informacji a stamtąd do systemu rezerwacji . Po zarezerwowaniu dany jacht przestaje być dostępny w danym terminie.

Od strony administratora (z poziomu CMS WordPress): Możliwość dodawania jachtów (opis, metryka z parametrami jachtu + zdjęcia), kalendarz dostępnych terminów dla jachtu, anulowanie zarezerwowanych terminów.

Szczegółowe informacje o zleceniu wyślemy zainteresowanym.

Forma współpracy
– podpisana umowa (z przeniesieniem praw autorskich)
– najchętniej FV

Budżet projektu 1000 zł.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!