WP – zrobienie motywu na podstawie pliku graficznego – SZCZYTNA IDEA

Data dodania: 14 kwietnia 2011

Witam, może kogoś z Państwa zainteresuje ten projekt i chciałby się w niego zaangażować dla idei, współtworzyć?
Jeśli nikt taki się nie znajdzie, jestem w stanie zapłacić.
Chodzi o zrobienie motywu WP na bazie przygotowanego przeze mnie layoutu. Więcej informacji przez maila odnośnie technikaliów.

Razem z niewielką garstką mamy wielkie ambicje, uruchomić portal Rycerskość – coś, czego próżno szukać – portal dla mężczyzn, nie samców. Działy rozwojowo-psychologiczne, historyczne, savoir vivre, recenzje – wszystko w pozytywnym duchu, bez promowania złych i tchórzliwych postaw – tego jest dużo. Chcemy stworzyć alternatywę, pokazać, że nie trzeba sięgać po to, co podają mainstreamowe media, że nie trzeba przedłużać męskości kolejnym samochodem albo kolejną łóżkową przygodą.

Nie oczekujemy z tytułu portalu pieniędzy, robimy to ideowo. Oczywiście jak pojawi się możliwość zysków z reklam (też odpowiednio dobieranych), to pieniądze będą dzielone pomiędzy całą redakcję. Graficznie gwarantuję profesjonalność portalu, jako grafik z zawodu.

Pozdrawiam, mając nadzieję na pozytywny odzew

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!