Dokończenie bloga na WordPress, ujednolicenie elementów graficznych, sprawdzenie funkcjonalności

Data dodania: 1 lutego 2011

Szukam kogoś, kto bardzo dobrze zna się na robieniu stron na WordPress i mógłby mi pomóc dokończyć ten blog dla klienta: www.josephparis.eu . Robiłam to z chłopakiem, który twierdził, że się zna, ale niestety jest dużo błędów typu "lack of consistency" (brak konsekwencji), graficznych, itp…; plus trzeba zamienić kilka podstron na posty w blogu z odpowiednim tagami. Myślę, że da się to poprawić, a klient chce mieć to skończone w ciągu najbliższego tygodnia. Czy możecie kogoś polecić, kto weźmie się za to od razu i nie zażąda kwoty jak agencja interaktywna? Osobom zainteresowanym prześlę dokładną specyfikację ze zmianami, jakich oczekuje klient: po angielsku (ale z moim komentarzem po polsku 😉

Będę wdzięczna za odpowiedź i za szczerą opinię na temat tego bloga.

pozdrawiam,

Malgorzata (m.krukowska@welcomebiz.pl )

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!