Szukam do stałej współpracy przy prostych kwestiach

Data dodania: 20 grudnia 2010

Witam, potrzebuję kogoś kto 'na stałe’, najlepiej studenta, który zajmie się moimi stronami na WordPress.

Potrzebuję pomocy przy prostych (tak myślę kwestiach), jak spolszczenie czegoś, wrzucenie loga w górny baner, a może przerobienie trochę skórki, nauczenie mnie jak mogę sobie instalować wtyczki, synchronizowanie ich z FB, instalacja jakiegoś autorespondera porządnego i skonfigurowanie takiej wtyczki co wysyła powiadomienia o nowych wpisach, spadające okienko i kilka kwestii związanych z pozycjonowaniem, zabezpieczeniu bloga i mam też pomysł na fajny baner, ale tu już pewnie potrzeba jakiegoś grafika.

Generalnie mam kilka pomysłów i chciałabym by albo ktoś mi pomógł to zrobić,żebym się nauczyła, albo po prostu zrobił, to co trudniejsze oraz podpowiedzi, konsultacji,porad jak można coś dobrze zrobić – też marketingowo – żeby osiągnąć to co zamierzam..
Szukam kogoś z kim mogę być w stałym kontakcie i za -niewielką- opłatą mógłby mi pomagać w tym co mi wpadnie do głowy 🙂

Pozdrawiam i czekam na kontakt.
Telefon podam przez maila.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!