Czy WPzlecenia może na siebie zarobić (i nadal pozostać darmowy)?

Data dodania: 14 listopada 2010

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom… Tak, poprzednie zdanie brzmi jak sztampowy wstępniak do przedstawienia oferty, ale to prawda – WPzlecenia.pl stają się tak popularne, że zaczynam dostawać pierwsze zapytania o możliwość zamieszczenia tutaj swojej reklamy. Zatem naprawdę wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom postanowiłem spróbować i przygotować – na razie skromną – ofertę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby się tu reklamować.

Jeśli jesteś blogerem / miłośnikiem WordPressa / twórcą rozwiązań w oparciu o WordPressa lub zwyczajnie trzymasz kciuki za rozwój tego serwisu, zapraszam Cię do skorzystania z oferty reklamowej! Więcej szczegółów znajdziesz na tej podstronie.

Na początek cena promocyjna – miesiąc reklamowania się kosztować Cię będzie tylko 30 złotych. To tylko złotówka dziennie! Pieniądze chcę przede wszystkim przeznaczyć na utrzymanie tego serwisu (hosting) i jego rozwój (reklamę wpzlecnia.pl w innych miejscach).

Jeszcze raz zapraszam 🙂 Ilość miejsc reklamowych ograniczona do tylko trzech!

p.s. A może masz pomysł na inne formy reklamowania się tutaj? Przedstaw je w komentarzu poniżej lub napisz do mnie z pytaniem o możliwość zamieszczenia reklamy na adres kkarpieszuk@gmail.com. WPzlecenia są elastyczne! 😉

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.