Wykonanie pracy w Woordpres

Data dodania: 20 października 2010

Szukam kogoś kto wykona dla mnie mala prace na moim blogu,szukałem wtyczki do tego co chce zrobić ale nie znalazłem wiec potrzebuje pomocy, prawdopodobnie potrzebna znajomość formularzy i javascriptu.???
Chodzi mi o wstawienie na jednej z podstron 4 opcji wybierania produktu i kierowania do poszczególnych podstron. Nie komplikując bardziej chciałbym wstawić podobna opcje jak na: http://jailbreak-me.info/jailbreak-and-unlock-wizard.html na moim blogu http://iphone-ipad.pl/ z możliwością dopisywania w opcjach kolejnych produktów a jest ich nie dużo.Jeśli cena będzie satysfakcjonująca zastanawia sie nad kilkoma prostymi zmianami jak zmiana nowego zaprojektowanego tła i logo.
Ofertę i pytania proszę kierować na adres a.bardo@yahoo.co.uk

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!