ZLECĘ Wykonanie bramek płatności do systemu sklepowego

Data dodania: 7 września 2010

Witam wszystkich serdecznie,

Zlecenie będzie polegało na wykonaniu i integracji bramki płatności do systemów dotPay oraz Platnosci.pl do systemu sklepowego Shopplugin.net – jest to komercyjny dodatek do WordPressa. Sam system posiada bardzo rozbudowaną dokumentację oraz pełne API do przygotowania takiego modułu. Do dotPay posiadamy moduł płatności z systemu WP E-Commerce, który można przerobić.

Wymagania dotyczące projektu:
1) Bramki muszą być napisane albo jako systemy płatności do Shopplugin (zgodne z dokumentacją Shopplugin) lub jako pluginy do WordPressa (zgodne ze standardami pisania pluginów do WordPressa). Dokumetacja WordPressa jest dostępna na http://www.wordpress.org, a dokumentację do Shoppu udostępnimy po wybraniu zleceniobiorcy.
2) Wszystkie treści muszą być opisane na zmiennych języków PO/MO. Czyli piszemy teksty w _e(”) lub wewnątrz zmiennych w postaci __(”) – pliki PO / MO możemy sobie wygenerować sami to nie stanowi problemu. Ważne jednak aby każde słowo, które się wyświetla i we front i back endzie było tak opisane
3) Całość musi być napisana w elegancki sposób tak aby modyfikacja w przyszłości była łatwa. Mile widziany krótki opis każdego bloku kodu przed nim.

Warunki dotyczące współpracy:
1) Forma rozliczenia wygodna dla zleceniobiorcy – możemy przyjąć FV, możemy rozliczyć się na podstawie umowy zlecenie i umowy o dzieło – jesteśmy w 100% elastyczni.
2) Zapewniamy współpracę z młodym i dynamicznym zespołem. Wszystkie kwestie techniczne omawiane są z ludźmi, którzy wiedzą co robią i czego chcą od projektu. Cały debugging wykonywany jest wspólnie, tak aby szybko rozwiązać wszystkie problemy i rozliczyć projekt.
3) Płacimy natychmiast po zakończeniu pracy. Możemy zapłacić przelewem, przez PayPal, MoneyBookers jak również przez Płacę z Allegro.
4) Jeśli chodzi o koszt jesteśmy otwarci na wszystkie oferty ze strony potencjalnych zleceniobiorców – czekamy na informację.

Dodatkowe informacje:

Jeśli wykonawca wykaże się terminowością i co najważniejsze zdolnością pisania kodu zgodnego ze standardami narzucanymi przez WordPress.org oraz Shopplugin.net zapewnimy mu inne zlecenia na tym tle w przyszłości.

Bezpośrednio w przyszłości będziemy potrzebowali systemy do integracji innych płatności np. Raty Żagiel. Zaraz potem integrację z porównywarkami typu Ceneo. Kolejny krok to integracja z Allegro.pl.

Są więc duże perspektywy 🙂

Kontakt
Wszelkie zapytania proszę przesyłać mailowo na expromo (at) expromo (dot) pl.
Możecie również mnie złapać bezpośrednio na Google Talk michalexpromo (at ) gmail (dot) com – jestem do dyspozycji.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!