Agencja szuka programistów oraz grafików do współpracy. - WP Zlecenia

Agencja szuka programistów oraz grafików do współpracy.

Data dodania: 7 września 2018

Witam serdecznie,

reprezentuje nową na Polskim rynku agencję. W tym momencie poszukujemy do współpracy programistów webowych oraz grafików. Napiszcie proszę w jakich technologiach czujecie się pewnie, w których ciągle się rozwijacie oraz przedstawcie swoje portfolio. Mile widziane widełki cenowe na przykładzie poprzednio zrealizowanych usług i projektów. Wiek i wykształcenie nie gra roli, ale jeśli jest to Waszym atutem wspomnijcie o tym proszę. W momencie realizowania zleceń dla naszych klientów będziemy się do Państwa odzywać na wskazane dane, tak więc wysyłając maila wyrażacie zgodę na kontakt w sytuacji kiedy będziemy chcieli nawiązać współpracę. Wszystkie Państwa dane zostaną usunięte kiedy tylko napiszą Państwo maila na nasz adres. Wspomnijcie proszę również o miastach w których jesteście na co dzień, ponieważ niektóre projekty mogą być wygodniejsze do omówienia przy spotkaniu osobistym.

Pozdrawiam.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

agencjainteraktywna2018@wp.pl

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.