Zdjęcia – jedna tematyka około 30 sztuk

Data dodania: 16 lipca 2017

Potrzebuje na stronę internetową około 25-30 zdjęć. Rozliczenie chciałbym, aby było na podstawie faktury.

Dokładny opisy do każdego zdjęcia (usługi) przekażę wybranej osobie, ale tematyka jest medyczna. Będą dwie grupy (kobiety i mężczyźni). Ważne, żeby zdjęcia były podobne wizualnie np. wszystkie na jasnym tle. Muszą zdjęcia pasować do siebie. Wiem, że w bankach są często zdjęcia z tym samym modelem i tym samym układzie kolorystyki. Pasuje mi jeżeli wszystko będzie z jednym modelem. Nie trzeba szukać zdjęć oddzielnych z inną osobą do innej usługi. Może być jedna modelka do wszystkich zdjęć z kobietą i jeden model do wszystkich zdjęć z mężczyzną. Nie mam abonamentów, aby samemu kupić zdjęcia w takiej ilości no i też kwestia wyboru zdjęć na co brakuje mi czasu, zdjęć pilnie potrzebuje na 18 max 19 lipca. Odnośnie praw licencyjnych: Zdjęcia będą wykorzystane tylko na jednej stronie – potrzebne do jednego projektu na jedną stronę. Proszę o informację na temat kosztu 30 plików zdjęć – być może zamówię mniej, ale proszę o wycenę plików 30 zdjęć. Rozdzielczość – może być 400px ale fajnie byłoby gdyby były 800px. Można wycenić dwie rozdzielczosci. W razie pytań proszę o kontakt.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

hqfreelancer@wp.pl

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.