Full-Stack Developer (praca na pełen etat – Massive Pixel Creation)

Data dodania: 2 września 2020

Cześć!
Do naszego zespołu w Massive Pixel Creation poszukujemy doświadczonego Full-Stack Developera dla którego WordPress i JavaScript są codziennością przeplataną PHP i CSS.

? [Co Oferujemy?]
6000 – 10000 PLN net (B2B, w tym płatny urlop) – możliwe inne formy współpracy

? [Kim jesteśmy?]
W MPC zajmujemy się Web Developmentem – zaczęliśmy od sprzedawania własnych produktów, a potem skręciliśmy w kierunku customowych rozwiązań dla klientów z całego świata. Największy zlecony projekt, jaki obecnie realizujemy, to platforma internetowa, która umożliwia samodzielne tworzenie stron internetowych przez agentów i brokerów nieruchomości w Stanach (i właśnie do tego projektu Cię potrzebujemy).

? [Benefity]
M.in. budżet szkoleniowy, lekcje angielskiego z native speakerem, multisport, luxmed, pieszczoty z Huskym.

?Pełna lista benefitów znajduje się pod tym samym linkiem, pod który zapraszam do aplikowania: https://massivepixel.io/offer/full-stack-developer-js-php/

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!