Strona internetowa na WordPress

Data dodania: 17 października 2018

Poszukujemy partner do realizacji stron internetowych.
Zazwyczaj są to średnie strony oparte o WP.
Twoje zadanie to stworzenie front i backend na podstawie otrzymanego projektu graficznego, makiety oraz dokumentacji.

Mapa strony: 

1. Strona główna – jest swoistym landing page. Elementy stałe: menu, opcja zmiany języka, czatbot, zawsze widoczny nr kontaktowy. Strona główna składa się z sekcji:

wstęp – grafika z informacją

sekcja 2 – Bazujemy na 3 ikonach z krótkim opisem.

sekcja 3 – W dwóch zdaniach opisujemy firmę oraz w punktach pokazujemy atuty

sekcja 4 – ekologia (w skrócie) – pokazujemy informację o tym, że środowisko jest dla firmy ważne, kierujemy do szerszego opisu w zakładce „ekologia” 

sekcja 5 – sekcja wycena –  W tej sekcji pytamy „potrzebujesz wyceny?” – klient wypełnia prosty formularz, podaje szczegóły do wyceny jak również lokalizację, dzięki temu zapytanie kierowane jest do handlowca z danego obszaru oraz na adres ogólny. 

sekcja 6 – stopka, podstawowe dane kontaktowe 

2. O firmie – atrakcyjnie i zwięźle przedstawiamy firmę oraz jej atuty, poza tekstem wzbogacamy przekaz grafiką i zdjęciami 

3. Produkty. Zakładkę dzielimy na pod zakładki: 
systemy – tutaj pokazujemy pełną listę systemów. Dodajemy filtrowanie wyników po miejscu przeznaczenia, po wyborze miejsca pokazuje się krótki opis istotnych czynników w doborze systemu do danego miejsca a lista systemów ogranicza się do tych które mogą zostać zastosowane w danym miejscu. Wybierając szczegółowy opis systemu, otwiera się Karta systemu, gdzie mamy, dokładny opis, zdjęcia, zakres produktów do tego systemu oraz dokumenty do pobrania, rzut 3d systemu z opcja pokazania / klikania na jego warstwy

Inne usługi  – dzielimy zakładkę na moduły opisujące zakres dodatkowych usług. Każdy moduł to krótki opis danej usługi. min prace renowacyjne 

Kolorystyka – prosta zakładka pokazująca kolory systemów

4. Realizacje połączone z referencjami. Zakładkę dzielimy na podstrony: 

Realizacje – pokazujemy kluczowe realizacje wraz z dobrymi zdjęciami i opisem danego przypadku (case study). Dodatkowo pokazujemy listę wszystkich realizacji jako listę bez klikania.

Referencje – pokazujemy listę referencji tekstowo podobnie jak pokazuje się aktualności. Po kliknięciu w szczegół referencji można pobrać plik pdf ze skanem. 

5. Strefa Architekta – prosta zakładka z przekierowaniem do logowania do systemu
6. Ekologia – prosta zakładka opisowo graficzna
7. Aktualności – lista aktualności, po kliknięciu wybranej przechodzimy do szczegółowego opisu.
8. Kontakt – lista kontaktów do siedzimy firmy, obok formularz kontaktowy, pod nimi kontakty do handlowców z określeniem w jakich województwach działają.  

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!