Skonfigurowanie wtyczki One Click Demo Import

Data dodania: 15 stycznia 2018

Witam
Posiadam kopię stron w XML, kopię slidera z wtyczki w pliku .zip, oraz kopię ustawień wtyczki menu w pliku .txt.

Wtyczka One Click Demo Import pozwala na dodanie pliku XML, JSON. Z dodaniem tych plików nie mam problemu. Jednak chciałbym aby w jednym DEMO ładowały się wszystkie 3 wyżej wymieniony typy plików. Czyli po prostu zamiast importowania tylko stron w XML importował się także slider (.zip) oraz ustawienia wtyczki menu (.txt).
Co prawda wtyczki te posiadają własne importery ale mimo to chciałbym żeby importowanie odbywało się przez wtyczkę One Click Demo Import (lub inną jeśli masz propozycję). Pytanie również czy w ogóle jest możliwy import .zip i .txt za pomocą tej wtyczki? Proszę o kontakt w celu omówienia. Podsumowując – chciałbym mieć w skórce importer który załaduje te 3 pliku za jednym kliknięciem.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!