SZUKAMY – Front-end Developerów, Wdrożeniowców, Programistów

Data dodania: 29 listopada 2016

W związku z rozwojem firmy poszukujemy aktualnie programistów / wordpress-owców do pracy lub współpracy. Najlepiej, jeśli jesteś z Wrocławia lub 1 – 2 dni w tygodniu jesteś w stanie dojechać do Wrocławia, żeby omówić konkretne tematy.

Interesuje nas stała, długoterminowa współpraca.

Wymagania:
– Programowanie: HTML, CSS (wymagane minimum, jeśli chcesz z nami współpracować), PHP, JavaScript/jQuery, MySQL (mile widziane, wtedy będziesz mógł więcej zarobić i będziemy mogli Tobie przekazać ciekawsze projekty 🙂 )
– Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej
– Samodzielność, rzetelność, dokładność. Zapewniamy dużą swobodę w pracy, ale oczekujemy dobrej organizacji i terminowości (to jest kluczowe, także jak nie wyrabiasz się w terminie, to lepiej odpuść)
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (rzadko się to zdarza, ale jednak czasem może być potrzeba pracy w weekend)
– Mile widziane umiejętności graficzne, znajomość SEO, optymalizacji Page Speed i zabezpieczeń WP

Zakres prac:
Praca różna od prostych modyfikacji elementów WP za pomocą CSS-ów, po wdrażanie motywów i wtyczek premium, kończąc na dedykowanych rozwiązaniach w postaci tworzenia motywów i wtyczek WP. Dlatego nawet jeśli nie potrafisz tworzyć wtyczek / motywów, ale świetnie radzisz sobie we wdrażaniu rozwiązań premium i jesteś terminowy/a, to także Ciebie szukamy 🙂

Oferujemy:
– Stałą współpracę na wspólnie ustalonych zasadach. Jesteśmy elastyczni: szukamy osób, które będą w stanie wesprzeć nas dorywczo kilka czy kilkanaście godzin w tygodniu, jak również osób chcących pracować w pełnym wymiarze na miejscu we Wrocławiu. Rozliczenie na początek umowa o dzieło lub FV. Jeśli współpraca się rozwinie i obie strony będą zadowolone możliwość przejścia na umowę zlecenie lub kontrakt ze stałą ilością godzin i konkretną stawkę.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zakresu współpracy. Mamy świadomość, że konkretna jakość kosztuje i trwa odpowiednią ilość godzin pracy. Dlatego szukamy osób, które przywiązują wagę do tego co robią, są terminowe i robią to z pasją.
– Możliwość ciągłego rozwoju i pracę przy ciekawych projektach

Proces rekrutacji:
1. Wyślij linki do swojego portfolio lub zrealizowanych zleceń
2. Wyślij swoje CV lub napisz co potrafisz robić
3. Napisz wstępne oczekiwania finansowe lub stawkę godzinową
4. Napisz czym się interesujesz poza programowaniem (nie samą pracą żyje człowiek :D)
5. Nie zapomnij o podaniu kontaktu do siebie w postaci adresu email oraz numeru telefonu
6. Napisz na jakie stanowisko aplikujesz (Wdrożenia wtyczek / motywów premium, Programista wtyczek / motywów, Front-end Developer)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!