Przygotowanie systemu kilkuetapowych wniosków online z zapisywaniem danych i moderacją przez admina

Data dodania: 14 kwietnia 2016

Szukamy podwykonawcy, który przygotuje dla naszego klienta system rejestracji, logowania i w ramach konta zgłaszania wniosków podzielonych na dwa etapy i w ramach nich różne szczegółowe dane do uzupełnienia. Ponadto w ramach konta możliwość dodania danych swojej firmy w formie "wizytówki", które pojawią się publicznie na stronie. Całość pracy polegałaby tylko na programowaniu, ponieważ wszystko mamy już pocięte i gotowe do ostylowania. Musielibyśmy tylko poskładać wszystko do kupy. Posiadam bardzo szczegółową specyfikację obejmującą dokładne rozpisanie wszystkich kroków, pól formularzy, ról poszczególnych użytkowników (user, administrator itp.). Wszystkie materiały wyślę bezpośrednio wybranym wykonawcom i umówię się na krótkiego Skype’a (15-20 minut) celem omówienia projektu przed wyceną.

Projekt jest dość pilny, ponieważ pracę należałoby rozpocząć maksymalnie w poniedziałek (tj. 18.04) i zakończyć maksymalnie 06.05.

W przypadku zadowolenia ze współpracy będziemy współpracować stale przy wielu projektach.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!